eTwınnıng

                               eTwinning, Avrupa’daki okullar için oluşturulmuş bir topluluktur.

               eTwinning, iletişim kurmak, işbirliği yapmak, projeler geliştirmek, paylaşmak; kısacası Avrupa’daki en heyecan verici öğrenme topluluğunu hissetmek ve bu topluluğun bir parçası olmak için, Avrupa ülkelerindeki katılımcı okullardan birinde çalışan personele (öğretmenler, müdürler, kütüphaneciler v.b.) yönelik bir platform sunmaktadır.

Okulumuz 2020 yılında ETWINNING OKULU seçilmiştir.

           

Projemiz dahilinde ve haricinde Ulusal ve Uluslararası  bir çok eTwinning Projesi yürütülmektedir.(Projelerimiz ETWINNING alt başlık sekmesinde tanıtılmıştır.)

Okulumuzda yürüttüğümüz örnek projeler ile Trabzon İli eTwinning Çalıştayı çalışmalarında stant açarak ilimiz genelinde eTwinning çalışmalarına katkı sunulmuştur.

OKULUMUZDA ETWİNNİNG PANOLARIMIZ…

‘Funny English” adlı etwinning projemiz ile AVRUPA KALİTE ETİKETİ aldık. Projemize katkı sunan öğrencilerimize Okul Müdürümüz ve Okul Aile Birliği temsilcimiz ile küçük bir törenle Katılım Sertifikaları takdim edildi…

       

”Ne Kadar Bağımlıyım Ne Yapabilirim’‘ eTwinning projemiz il ULUSAL KALİTE ÖDÜLÜ aldık. Türkiye’den toplam 10 ortak okul ile yürüttüğümüz proje çalışmalarımızda,Akıllı Telefon Bağımlılığına dikkat çeken bir slogan belirleyerek, tüm ortak okul öğrencileri tarafından ORTAK ÜRÜN olarak işlediğimiz ETAMİN etkinliğini,proje sonunda çerçeveleterek Kurucu okul olmamız dolayısıyla projemizi temsilen Okul duvarımıza astık.                                             

Okulumuz,Ayrıca Türkiye eTwinning 10. yıl kutlamalarında hazırladığı DÜNYA BİZİM şarkısıyla Türkiye Üçüncüsü olmuştur.