Çevre Okulumuzu Ziyaret

Trabzon Gazi Anadolu Lisesi Yaygınlaştırma Çalışması

Projemiz kapsamında yürüttüğümüz çalışmalarımızı ve Yapılandırılmış kurslardan edindiğimiz deneyimlerimizi çevre okullarımızdan Gazi Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri ile paylaştık. 

                                                               

Gazi Anadolu Lisesi öğrencilerine projemizi tanıtarak,projemizin amaçları,çalışmaları ve çıktıları hakkında bilgi verdik.Ayrıca Gazi Anadolu Lisesi sınıflarını ziyaret ederek yapılandırılmış kurslardan edindiğimiz deneyimleri paylaştık…

       

Ziyaretimiz esnasında Gazi Anadolu Lisesi sınıflarında Projemizi tanıtarak Projemizin tanıtım Broşürlerini,AKILLI TELEFON BAĞIMLILIĞINA DİKKAT; Akıllı Telefon Bağımlılığına anlamlı mesajlar veren ve Web 2.0 araçlarının yer aldığı Broşürlerimizi dağıttık…Ve sergimizi açtık.

 

SERGİ AÇILIŞI

Proje tanıtımımızdan sonra; Trabzon Üniversitesi Grafik ve Tasarım Bölümü öğrencileri,Gazi Anadolu Lisesi,Toki Ortaokulu  ve okulumuz öğrencileri  işbirliğiyle; Akıllı Telefon Bağımlılığına  Farkındalık uyandırmak ve Güvenli İnternet kullanımı konularına dikkat çekmek amacıyla afiş, poster, görsellerden oluşan SERGİMİZİ, aynı zamanda  eTwinning projemiz;  ”BETTER USER SAFER FUTURE/Bilinçli İnternet Güvenli Gelecek” ortak okulumuz  Gazi Anadolu Lisesi’de açtık.

SERGİ etkinliğimizde SELFY projemizin amacı,etkinlikleri,hedefleri ve beklenilen sonuçları kısaca tanıtıldı. Yaygınlaştırma amaçlı Projemiz Broşür ve Dosyaları Gazi Anadolu Lisesi öğrencilerine dağıtıldı.

Değerli konukseverliklerinden dolayı komşu okulumuz Gazi Anadolu Lisesi idare,öğretmen ve öğrencilerine çok teşekkür ediyoruz..

                                                               

    

 

 

 

 

Selfykal.com